Zakończenie „Lata ZET i Dwójki 2015” w Uniejowie
Grupa LemON będzie jedną z gwiazd ostatniego wakacyjnego koncertu (fot. TVP)

Na zakończenie „Lata ZET i Dwójki”, największej tegorocznej wakacyjnej trasy koncertowej, muzyczne gwiazdy zagrają 23 sierpnia w Uniejowie. Lato pożegnają m.in.: Margaret, LemON, Ewa Farna, Patrycja Markowska i Lady Pank. Koncert będzie można zobaczyć na żywo w TVP2 i posłuchać w Radiu ZET. Początek transmisji o godz. 20.05.

Już tradycyjnie Uniejów jest ostatnim przystankiem na trasie koncertowej „Lata ZET i Dwójki”. Wzorem ubiegłych lat multimedialna scena powstanie przy kompleksie termalno-basenowym. Zobaczymy na niej plejadę polskich gwiazd: Lady Pank – legendę polskiego rocka, Margaret, której piosenka „Wasted” została wybrana przez słuchaczy Radia ZET „Przebojem Roku 2014”, Halinę Młynkovą, występująca w podwójnej roli – wokalistki i prowadzącej, a także Patrycję Markowską, zespół LemON, Ewę Farnę, Blue Cafe, Ewelinę Lisowską, Marię Sadowską oraz Martę Podulkę. Tegorocznym gościem z zagranicy będzie ukraińska grupa Without Limits.

Piąta edycja „Lata ZET i Dwójki”, która zbiega się w czasie z 25-leciem Radia ZET, to doskonała okazja nie tylko na wspólną zabawę, ale też na muzyczne podsumowanie ćwierćwiecza. Podczas koncertu artyści wykonają zarówno współczesne przeboje, jak i te z lat minionych, a słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji.

Koncert poprowadzą: Halina Młynkova, Tomasz Kammel (TVP2), Damian Michałowski oraz Kamil Nosel (Radio ZET). Wydarzenie transmitować będzie TVP2 i Radio ZET. Początek o 20.05.

Wstęp na koncert jest wolny.

reklama